Odśnieżanie


Zalegający śnieg na dachu jest bardzo powszechnym zjawiskiem w porze zimowej i  nie należy tego pozostawić bez interwencji. Zaledwie 15 cm takiej warstwy, składającej się z lodu i śniegu na jednym metrze kwadratowym, może ważyć nawet 150 kilogramów.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wielu pracodawców ma problem ze śniegiem, zalegającym na dachach ich zakładów i dlatego wychodzimy Państwu naprzeciw ze swoją ofertą.

odśnieżanie Wrocław

W ramach świadczonych usług wykonujemy:
  • odśnieżanie dachów płaskich i spadzistych,
  • odśnieżanie dachów wielkopowierzchniowych (m.in. hal, magazynów, zakładów produkcyjnych, sklepów, szkół itp.,
  • odladzanie dachów,
  • udrażnianie rynien,
  • zbijanie sopli i nawisów śnieżnych,
  • wywóz zrzuconego śniegu,
  • posypywanie piaskiem, solą drogową, chlorkiem wapnia i antylodem,
  • sprzątanie obiektów,
  • sprzątanie terenów zewnętrznych, w tym sprzątanie terenów zielonych oraz zimowe utrzymanie terenów zewnętrznych,
  • specjalistyczne usługi porządkowe (mycie okien na wysokościach, doczyszczanie po budowie, zabezpieczanie posadzek powłokami ochronnymi).

odśnieżanie Wrocław

 
Gwarantujemy najwyższą jakość usług.  Nasi pracownicy posiadają wszelkie niezbędne badania oraz uprawnienia do wykonywanej pracy, w tym do pracy na wysokościach.  Jesteśmy wyposażeni w kaski ochronne,  pasy ratunkowe, roboczą odzież  oraz oznaczamy teren naszych działań dobrze widocznymi taśmami ostrzegawczymi. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem do odśnieżania każdego rodzaju powierzchni. Dachy odśnieżamy metodami mechanicznymi, przy użyciu specjalnych szufli oraz pługów śnieżnych (w tym pługów wirnikowych), zwracając szczególną uwagę na bezpieczeństwo podczas wykonywanych czynności.

odśnieżanie Wrocław


Odśnieżamy dachy, a następnie je odladzamy z wykorzystaniem substancji chemicznych nieszkodliwych dla izolacji przeciwwilgociowych, przeciwwodnych i innych elementów budynku. Lodu pozbędziemy się również z trudno dostępnych miejsc – krawędzi świetlików, rynien czy rur spływowych. Dodatkowo proponujemy wykonywanie prac w godzinach nocnych, jeśli zapewnione zostanie odpowiednie oświetlenie wspomagające nasze usługi.

odśnieżanie Wrocław

Profesjonalne przygotowanie oferty wymaga wykonania wizji lokalnej przez specjalistę z naszej firmy, w okresie gdy powierzchnie są wolne od lodu i pokrywy śnieżnej. Takie działanie pozwala precyzyjnie określić całość zadania oraz ustalić strefy zrzutu śniegu. Niezmiernie istotne jest również rozpoznanie istniejących sieci odgromników, lokalizacji świetlików i murków.

odśnieżanie Wrocław

Z doświadczenia wiemy, że najlepiej zacząć odśnieżanie dachów, gdy powierzchnia śniegu wyniesie 15 cm. W momencie pojawienia się naszej ekipy, pracujemy niezależnie od warunków atmosferycznych, od początku do końca. Działamy szybko, sprawnie i dokładnie. Jak najefektywniejsze zaspokojenie potrzeb naszych klientów to podstawowy cel naszej działalności.

odśnieżanie Wrocław

BIURO OBSŁUGI KLIENTA

kontakt z Biurem Ochrony

Wrocław
tel. (71) 368-15-05 w.23
GG 34704355Dział Handlowy
518-022-021
518-022-460

Dyrektor Działu Ochrony
518-022-883

Dyrektor Działu Sprzątania
518-022-168

Nysa
Dyrektor Działu Ochrony
518-022-151

Toruń
Dyrektor Działu Ochrony
518-022-166

Radomsko
Dyrektor Działu Ochrony
518-022-883
Wykonanie: Pozycjonowanie www, Tworzenie serwisów www